top of page

Vacature Interieur Architect


Voor ons bedrijf waarin wij met elkaar prachtige ontwerpen realiseren, zijn wij op zoek naar een interieurarchitect met minimaal 3 jaar aantoonbare ervaring in het ontwerpen van interieurs voor de zakelijke markt. De werkzaamheden bestaan o.a. uit: •      Het ontwerpen van zeer diverse interieurs voor toonaangevende opdrachtgevers in de zakelijke markt en het luxe segment van de particuliere markt. •     De wens van de opdrachtgever kunnen omzetten in een concreet ontwerp •     Het geven van kleur- en materiaalvoorstellen •     Het geven van advies over meubels, verlichting en accessoires •     Het maken van plattegronden, 2D aanzichten/doorsnedes en het maken van 3D visuals schetsmatig en foto realistisch •     Het maken van presentaties en deze kunnen presenteren aan de opdrachtgever •     Het neerzetten van sfeerbeelden en moodboards Voor deze functie zoeken wij een inspirerende, enthousiaste en creatieve interieurarchitect, die aan onderstaande functie eisen kan voldoen: •    Aantoonbare ervaring in het ontwerpen van interieurs voor de zakelijke markt. •    Ervaring met zowel handmatige 3D schetsen als ook met computertekeningen •    Bij voorkeur kennis van de volgende programma’s: Autocad, Sketchup pro, Photoshop, Indisign en eventueel Artlantis •    Een afgeronde HBO opleiding interieurarchitect of kunstacademie •    Goede kennis van toe te passen materialen •    Goed zelfstandig en planmatig werken •    Uitstekende communicatieve vaardigheden •    Representatief •    Kostenbewust •    Stressbestendig Ook vinden wij het belangrijk dat je: •     Flexibel bent •     Beschikt over goede organisatorische vaardigheden •     Collegiaal bent en een bijdrage aan ons team wilt leveren •     Je eigen bijdrage levert aan de kwaliteitseisen die wij aan onze dienstverlening stellen  Hans Kuijten biedt al zijn medewerkers: •     Een prima, marktconform salaris •     Een open, loyale werksfeer met prettige collega´s •     Een werkomgeving binnen een trendsettend bedrijf met zeer aansprekende  opdrachtgevers en projecten Wij zijn op zoek naar een interieurarchitect die bij Hans Kuijten in dienst wil treden.  Heb je interesse in bovenstaande functie, voldoe je aan het geschetste profiel en denk je met jouw talenten ons team te kunnen versterken? Mail dan je CV inclusief motivatie naar info@hanskuijten.nl Wij stellen geen prijs op acquisitie naar aanleiding van deze vacature. 


Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page